| AngelHugz a întrebat:

Ce credeti despre Winx Club?

6 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Eu am urmarit toate sezoanele si sincera sa fiu, m-a uimit cum a fost creat aimeul acesta si am ramas uimita cand am vazut aventurile interesante ale fetelor winx. Imi plac foarte mult si mi-ar place sa mai apara mai mult de 4 sezoane. Si filmele ''secretul regatului pierdut'' si ''unicornul magic'' mi-au placut. happy

| AngelHugz explică (pentru Konata):

Pai a mai aparut sezonul 5. Si despre celelalte sezoane, le-am vazut pe toate de vreo 2-3 ori si mi-au placut la fel de mult. Si filmele sunt super.

| Konata a răspuns (pentru AngelHugz):

Multumesc! Nu stiam ca a aparut sezonul 5. O seara buna love struck.

| AngelHugz explică (pentru Konata):

Au cam aparut 17 episoade din sezonul 5. Nu chiar 17...in jur de 17

| Konata a răspuns (pentru AngelHugz):

happy

| radupopa a răspuns:

Eu am urmarit toate sezoanele si sincera sa fiu, m-a uimit cum a fost creat aimeul acesta si am ramas uimita cand am vazut aventurile interesante ale fetelor winx. Imi plac foarte mult. Si filmele ''secretul regatului pierdut'' si ''unicornul magic'' mi-au placut.