| Fineness a întrebat:

Cine vrea sa apara in comicul meu sa-mi spuna daca este fata\baiat, culoarea ochilor, a parului si ce fel de personaj vrea sa fie:negativ sau pozitiv.
Comicul va aparea maine! big grin

25 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Baiat rau, ochi caprui, par tepos de culoarea maro inchis big grin

| Cosmin3D a răspuns:

Hai ca-s bun ca alea 3 vor sa fie rele

| BubbleGumyy a răspuns:

Eu
fata
bruneta
caprui
negativ

| HaruhiFujioka a răspuns:

Fata, ochi caprui, par roz lung, pozitiv big grin (mda oi fi eu prima care zice pozitiv asa ca poate voi fi personajul principal laughing glumeam asta tu hotarastihee hee

| TheScamy a răspuns:

Eu

| misu2315 a răspuns:

Baiat bun cu ochi caprui si parul' maroniu

| Rockărița a răspuns:

Fata,ochi caprui, par blond usor ondulat lung, un personaj pozitiv careia ii place moda.

| xNirvana a răspuns:

Fata,caprui,satena,Malefic de negativ devil.

| Nysha a răspuns:

Eu vreau fata caprui saten spre brunet si negativ

| Anduuu a răspuns:

Anduuu-fata,ochi verzi, par saten vrea sa fie personaj negativ si ii plac gogosile(daca ajuta cu ceva)!

| Razvan94 a răspuns:

Baiat, ochi verzi, par brunet si scurt, personaj negativ.

| ZZG a răspuns:

Fata.de la avatar big grin. vreau sa fiu rea devil

| SmileyyXD a răspuns:

Fata naiva, par blond, ochi verzi, pozitiv!

| Fineness explică:

De acum nu mai bag pe nimeni! Sunteti destui happy

| DoodleEver2 a răspuns:

Fata ochi albastri-verzui par saten deschis spre blond NEGATIV!

| Roxidd19 a răspuns:

Euuhappy Fata, caprui saten inchis, negativ big grin

| Anailyn a răspuns:

Buna. Sunt fata (Elena) ochii verzi inchis (uneori si caprui) parul saten deschis spre blond intins, orice si pozitiv si negativ, dar de preferinta pozitiv. te rog vreau sa apar in comic.

| Sp1r1dushuPrizmat1k a răspuns:

Baiat devil, ochi albastri, par cu chica blond

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau,sunt fata,ochii ii am caprui, culoarea parului este:saten, vreau sa fiu personaj pozitiv.Te rog!

| LNK a răspuns:

Alo, turma! S-a terminat casting-ul.

| cățelușa56 a răspuns:

Fata,ochi caprui culoare par saten si as vrea sa fiu caine te rog.personaj pozitiv. mersi

| AdrianaSmileBă a răspuns:

Euuuhappy

fata,caprui,saten deschis, negativwinking

laughing

| simpatica96 a răspuns:

Fata, ochi caprui, parul saten inchis, personaj pozitiv.batting eyelashesbig grin

| Yssa996 a răspuns:

Vreau si eu: fata, par saten, ochi caprui si vreau sa fiu personaj negativ

| cocunice99 a răspuns:

Fata,ochii albastri, parul saten inchis, personaj pozitiv si ca si alt TPU ce a raspuns la aceasta intrebare si mie imi place modasmug:X:X::*:*:*