| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

deci.ma voi apuca de comicul "Jurnalul unui utilizator TPU"!
si am nevoie de:
-1 personaj principal(baiat)
-2 frati pentru personajul principal(amandoi baieti)
-1 prieten pentru personajul principal(tot baiat)
-1 copil nebun si copilaros(personaj secundar, baiat)
-1 fata draguta(de care personajul principal se indragosteste):X
-1 jurnal(nu conteaza sa fie baiat sau fata...dar...preferabil baiat)big grin

cine vrea sa apara in comic...sa-si spuna sexul si ce vrea sa apara in comichappy
pentru obtinerea rolurilor... spuneti-mi o gluma si daca e suficient de amuzanta va voi baga in comichappy
P. S:sunt usor facuta sa rad.deci in vedere cu gluma nu cred ca va fi o problema pentru voihappy
P. S. S:as fi facut si un 3lar(nu ma refer la un 3lar ca unul de pe creativemonkeyz.com), dar mi-a fost prea lene...
aa daa... funda pentru cea mai amuzanta glumahappy

22 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Prezent
Sex:de 6 ori pe saptamana
par:da
nascut: da
voce:am si de aia.

personaj: alege dintre
-1 personaj principal(baiat)

-1 prieten pentru personajul principal(tot baiat)

| PrajituricaCuBomboneleColorate explică (pentru ɔɐıɔ):

Ce rol vrei maa?happy

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru PrajituricaCuBomboneleColorate):

Alege TU dintre primul sau al treilea rol

| PrajituricaCuBomboneleColorate explică (pentru ɔɐıɔ):

Aa...atunci vei fi personaj principalbig grin
iupiii am un personaj principal!

| TheDubstepMan a răspuns (pentru PrajituricaCuBomboneleColorate):

Pe mine ma pui [1 prieten pentru personajul principal(tot baiat)]?

| PrajituricaCuBomboneleColorate explică (pentru TheDubstepMan):

Da,te-am notat ca prieten pentru personajul principalhappy

| TheDubstepMan a răspuns (pentru PrajituricaCuBomboneleColorate):

Multumesc :*

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Intersant acest comic pare, pierduta-i hazul sa nu fie si scarbavnicul demon sa nu-si freamete neagra magie asupra-i.Eu,domnita sunt si agale imi exprim induioseala si arzatoarea dorinta sa am un loc in comic-ul aista-i.Personaj,eu insami sunt bufon la curtea regala, si ma-mpiedic de cuvintele astea vechi si jalnic scrijelite, mai ceva ca tenia din pardonul fierarului.La un loc suspin si eu, cat de mic o fi aista.

| AnneBre a răspuns:

Eu. Nu contează ce sunt.

| BubbleGumyy a răspuns:

Eu vreau sa fiu fetita...happy

O domnişoară este întrebată într-un comentariu pe facebook:
- Când te-ai îndrăgostit prima oară?
- La 16…
- Şi a doua oară?
- La 16:30!

| blueangel99 a răspuns:

Vreau eu rolul fetei.

"-Cum te cheamă?
-Ca pe tata
-Şi pe tactu'?
-Ca pe mine
-De unde eşti?
-De pe-aci.

| Cristianne a răspuns:

Dacă nu ai 42 de hamsteri în călduri nu mă bag.

| Inutza0102 a răspuns:

Te rog eu mult sunt fata sivreau sa particip deoarece imi plac mult comicurile tale! te rog mult!

| TheDubstepMan a răspuns:

1 prieten pentru personajul principal(tot baiat)
Date: Masculin, Frumos.
Gluma: Foaie alba si-un hamlet
Eu sunt Boc din parlament. laughing)

| Nysha a răspuns:

So...sex: de 3 ori pe saptamana
sexul meu:neutru...(fata deseori)
rol:indragostita
gluma: stiu o groooooooooaza de gluume am inventat chiar eu unele da nu stiu pe unde le-am pus.asa ca o sa-ti dau alta. daca mai vrei glume da-mi un mesaj pe numarul 07n-am cartele sa ma tragi de manivela!
Ion se duce la Bucuresti pentru niste afaceri.
Vede un ZOO.Intra in el si dupa 3 ore iese foarte satisfacut.
Ajunge acasa si acolo il asteptau sotia lui Maria, si vecina lor.
maria:-Ce ai facut Ioane, cum a fost?
Ion: Pai cum sa fie Marie...am fost la un zoo mamaa ce belea era acolooo bai deci daca vedeati! numai animaleee!
Maria: ce animale?
IonsickPai... zebra de exemplu!
Vecinasickce e o zebra!?
Ionworriedtiti magaru lu` Vasile?
FemeilesickDa, il stim!
Ion:-Ei bine este exact la fel ca el numai ca are cate o dunga neagra si una alba pe piele!
Femeile:-AAAAAAaaaAAAaa!
Ion:-Mai era si girafa...
Femeile:-Ce e o girafa?
Ionsickei bine.stiti magaru lu Vasile?
FemeilesickDa il stiiiim!
IonsickEi bine este exact la fel numai ca are picioare de doi metri si un gat de tri!(asa zicea ion "tri"[era taran])
-Aoleu dar si cimpanzeuul! Asa de frumoos!
FemeilesickCe-i ala un cimpanzeuu?!
IonsickEi bine...stiti magaru lu Vasile?
FemeilesickIl stiiiim il stiiiiim!
Ion:-Ei bine, cimpanzeul nu seamana delooc cu el!

Intre noi fie vorba.Hai la o pizza emo, de aia noua care se taie singura.

Deci cum am zis SUNAMA!

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Neata! Pai eu is fata deci o sa alegi tu ceva de acolo big grin.
Asa acumm gluma:
Într-un minister: - Să ştii că noul ministru devine din zi în zi mai prietenos... - De unde şti?! - De câteva zile a început şi el să caşte la şedinţe, la fel ca noi.
Pot sa pun inca una? puppy dog eyes daca vrei pe asta nu o iei in considerare doar pe prima big grin
Merge un roman prin desert si vede o caravana si spune: -Apa nu aveti? -Nu, dar o cravata daca doriti va dau. -Nu, multumesc! Merge mai departe si vede alta caravana. Intreaba: -Apaaa nu aveti? -Nu, dar o cravata daca doriti va dau. -Nu, multumesc! Merge mai departe si vede uo oaza fuge repede sa bea apa, dar un paznic de acolo: -Fara caravata nu bei apa!
:* big grin

| CastraveteMurat a răspuns:

Esti rasist(a)! Doar una (doua) fete in comic? Ma cutremur!
Si gluma... Ti-o zic cu alta ocazie...

| CastraveteMurat a răspuns:

A, da! Sa sti ca as putea fi acea fata draguta. Doar sa vezi ce piele superba am de culoarea verde deschis iar parul e de culoarea vantului! Sunt o adevarata zeita a frumusetii love struck Ma iubesc!

| condemnedAntagonist a răspuns:

Vreau eu sa fiu fata =)

| condemnedAntagonist a răspuns:

Acum am observat data._.

| x33ItsiiDauEfecteDeHalucinatiex33 a răspuns:

Eu vreau fata...Si acum
Sexul: feminin=]] sau neutruu? noo las c raman la femininlaughinglaughing
Asaa...Acum gluma:

Ion si Vasile 2 prieteni buni isi zic intr-o zi
-Vasile, ce`ar fi daca ai merge intr-o calatorie cu Maria a mea iar eu cu Ana a ta.
-Bine ma Ioane.
Cand au ajuns acolo ii scrie Vasile lui Ion o scrisoare in care ii zice:
1.Eu si Maria am ajuns bine aici.
2.Eu m`am culcat putin cu Maria a ta.
3. Ce zici tu de punctul 2?
Dupa ce citeste Ion ii raspunde :
1.Bine ma, Vasile si noi suntem bine.
2. Maria mea are sida.[boala care se poate lua si exista si la femei]
3.Ce zici tu de punctu` 2?

Sau daca gluma asta nu ti-a placut atunci alta:

Vine Vasile alarmat cum nu se poate la Ion
-Ioane, Ioane maa Maria a ta e in porumb cu Gelu, vecinu nostru` ma.
-Eee.noo las` c iau furca si ma duc.
Ia Ion furca si pleaca.
Vine peste un sfert de ora si rasufla usurat
-Ei ce`ai facut ma Ioane?[zice Vasile]
-Noo stai linistit ma Vasile ca nu era porumbu` meu.

Daca ma accepti te rog sa imi dai msg. Pa

| BUNCHIE a răspuns:

Sex: imi place
Sexul meu : ultima data cand am verificat era masculin
Personaj: jurnal
Gluma: Doi vulturi stateau pe o creanga. Unul era plesuv unul era sa cada.