| STeEaaNuuTtTzZz a întrebat:

Buna TPU cum se fac bani pe imvu trebuie sa cumperi?

Răspuns Câştigător
| Deathx a răspuns:

Buna! Cand intri pe cont, in Home trebuie sa ai Free Credits.Dai pe el si vezi ce poti face ca sa castigi bani.(Una dintre posibilitati ar fi sa te joci cu cainele).
Metoda prin care poti face cei mai multi bani este cea cu invitatiile.
Iti faci un cont de yahoo, pe urma de pe contul tau de IMVU intri la earn credits, pe urma dai pe invite by email.
in primul spatiu pui idu facut de tine, Ex:[ freeimvucredits123@yahoo.com], ma jos scrii orice nume, pe urma dai Continue sau Next nu mai stiu exact.
pe urma iti vine un email, [bla bla it's your friend?] dai Yes, iti apare ca sa iti faci cont pe imvu, scrii numele, dai next pe urma mai dai o data Yes big grin
Dupa ce ti.ai facut contul de IMVU, cineva trebuie sa intre pe contul pe care l-ai facut si sa te invite.

1 răspuns:
| BiiaBie a răspuns:

Trebuie sa te joci cu cainele