| BlackRaven45 a întrebat:

Cum vi se pare anime-ul,, Avatar: Legend of Korra``? Mi-aţi putea da programul de pe Nikelodeon? Vreau să văd pe la ce ore se difuzează acel anime. Mi se pare interesant. big grin

3 răspunsuri:
| Antimanele104 a răspuns:

1 la mana:Avatar si The Legend of Korra nu sunt anime-uri, sunt doar asemenatoare genului, sunt desene animate americane.
2 la mana, din cate stiu, Avatar se difuzeaza in jurul orei 8 seara la Nickelodeon.

| Adelina16 a răspuns:

Se difuzează, din păcate, doar la 11 dimineața. Dar uite un site unde îl poți urmări : http://deseneanime.ro/? s=The+Legend+of+Korra.

| Ovidiuo a răspuns:

Fain!