| ShadowRose a întrebat:

Stie cineva cand va reaparea Fairy Tail? Este anime-ul meu preferat si nu am gasit niciunde cand apare...

Răspuns Câştigător
| Pikagirl a răspuns:

Nu stiu dar cam dureaza.
Pana Hiro Mashima ajunge mai departe cu manga, si ii gasesc lui Lucy o voce noua (ca cealalta a fost concediata(sau nu), pentru ca a intrat intr-un scandalhappy si a iesit urat).

3 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Https://www.facebook.com/pages/Fairy-TailThe-Movie/169614809812623?fref=ts
aici zice ca s-ar putea sa inceapa mai devreme. in orice caz nu se stie sigur. si eu de abia astept sa inceapa :)

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Te poti uita aici http://www.animekage.com/

| SoundWaveR a răspuns:

Incearca pe animekage si e acolo
a ajuns la episodu 175...