| PiinkSmiile a întrebat:

Buna,TPU! Stie cineva cele mai bune site cu anime subtritate in romana?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Buna.

anime.kage.ro
shinobi-fansub.com
royalgoofansub.net
anime-nolimit.ro
blezingstar.ro

11 răspunsuri:
| AngelHugz a răspuns:

Poti gasi pe "pe teava" sau pe "desene anime"

| Kerli a răspuns:

Deseneanime.ro
animekage.com

| JiTerra a răspuns:

Deseneanime.ro / animekage.ro daca nu gasesti un anime aici pe peteava sigur e ^^

| PiinkSmiile explică:

Va multumesc la toti!

| BlackAngel112 a răspuns:

Www.anime-tv.ro te rog incearca-l! Ai mii de anime super.Sunt si cu putine episoade, si mai lungi.Gasesti ce vrei. Funda? Nu am niciuna :3o.

| dracusorvoinic a răspuns:

Gasesti pe: peteava. funda?>>big grin

| Dragneel a răspuns:

Deseneanime.ro

| Virgil_Iurascu_1989 a răspuns:

Animekage.com
Anime.kage.ro

| ZeRoxy a răspuns:

Http://www.facebook.com/Bl00mStar?ref=hl Aici gasesti multe anime-uri si sunt link-uri cu subtitrare in romana