| Hacky a întrebat:

Salut stiti vreun site de unde sa downladez filme subtritate in romana dau funda!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Pai exista multe site uri unde poti sa le vezi subtitrate in romana insa nu le poti descarca de acolo. descarca pe pc bs player e gen vlc player sau ce folosesti tu descarci orice film fara sa iti faci girji ca nu are subtitrare in romana si il deschizi cu bs player odata deschis cu el o sa caute automat o lista cu subtitrari in limba pe care ai selectoto poti sa schimbi limba din coltul stanga jos daca nu ma insel si selectezi rum sau ro nu imi mai amintesc ce scria dupa care bifezi cazuta aia cu sub pe care o vrei si o descarci si aia e