| sosira a întrebat:

Stiti ceva anime gen romance precum: sukkita na eu.Am vazut Blank prince and the wolf girl, Toradora, Akagami no Shirayuki hime. Vreau sa fie fara actiune sau harem. Vreau o poveste de dragoste obisnuita. Si nu vreau sa fie copii mici. Ms

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

Nu am vazut acest anime...dar anime-uri romance fara harem sau actiune stiu:Kaichou wa-Maid sama!,Charlotte(e mai mult acțiune decat dragoste,dar povestea e interesanta),My Little Monster,Ore Monogatari,Sakuroso no Pet na Kanojo, Plastic Memories, We were there, Boys over Flowers, Your Lie in April, Nana.
Si daca vrei un film anime uita-te la Koe no Katachi.Mie mi s-a părut ff emotionant.
Sau 5 centimeters per second.
Preferatele mele de acest gen(top 3)sunt Kaichou wa-Maid Sama!, Sakuroso no Pet na Kanojo si Your Lie in April.

2 răspunsuri:
| ioana3432B a răspuns:

Kamisama Kiss (îl vei iubi pe Tomoe)

| tinatinaro a răspuns:

Mie mi-a plăcut și Blue Spring Ride/Ao Haru Ride