| BiancaDenisa a întrebat:

Stiti cumva daca Anca si Vlad (Cristina Ciobanasu si Vlad Gherman) sunt impreuna de adevarat? eu am auzit ca sunt,mi-a spus cineva... daca da,de unde stiti si cand au confirmat? am nevoie urgent de un raspuns, mersi kiss

Răspuns Câştigător
| Florentina_Adinutza_1996 a răspuns:

Mm da sunt impreuna pentru ca peste tot se tin de mna se iau in brate si intr-un interviu p voyo reporteru a intrebat si Vlad a sp; Sa nu spui niciodata niciodata si apoi a sp suntem ok e ceva frumos si asa trebuie sa ramana de aici nu stiu si la concert ei s-au sarutat cel mai mult si la concertu de aseara din Sinaia e clar k e cv intre ei happy

| BiancaDenisa explică (pentru Florentina_Adinutza_1996):

Da,am aflat si eu intre timp.Tu primesti fundita :*

31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cui crezi cai pasa

| XηαтѕυмєX a răspuns (pentru anonim_4396):

Ă. Nu prea ajuţiwinking "Şi cui crezi că-i pasă" rolling on the floor Păi mie îmi pasă pentru că îmi place foarte mult " Pariu cu Viaţa" şi apropo chiar îţi dă o lecţie de viaţă, nu e degeaba pus titlul ăstawinking. Dacă nu-ţi place şi nu te uiţi, comunitatea te roagă să nu mai dai răspunsuri inutilewinking.

| BiancaDenisa explică (pentru XηαтѕυмєX):

Da....multumesc de ajutor! cam nesuferita fata aceea dar in fine...tu stii ceva de ei?

| XηαтѕυмєX a răspuns (pentru BiancaDenisa):

Da big grin Sunt împreună in realitate big grin Dar. nu ştiu titlul interviului.sad

| Betyyyy a răspuns (pentru XηαтѕυмєX):

Si ce lectie de viata ti-a dati tie serialul asta?

| XηαтѕυмєX a răspuns (pentru Betyyyy):

Păi ştiu sigur că te învaţă cu cine să trăieşti şi să-ţi alegi prietenii, dar cine nu observă asta nu are un simţ de observaţie chiar aşa dezvoltat happy.

| ღvampireღ a răspuns:

Da sunt impreuna au spus si intr-un interviu la acasa tv

| BiancaDenisa explică (pentru ღvampireღ):

Sti care era titlul interviului? as vrea sa il vad si eu

| ILoveTokioHotel a răspuns:

Nu, nu sunt si stiu asta pentru ca sunt pretena cu o verisoara de a lui Vlad si ea a zis ca nu-s.

| PuppetXD a răspuns:

Pai sa vedem... avand in vedere ca acest cuplu a devenit extrem de indragit, ei se pot preface ca sunt impreuna si in viata de zi cu zi numai pentru publicitate...Insa si eu cred ca nu prea e prefacatorie. Adica par atat de sinceri si sunt draguti.
Si eu, am auzit dintr`un interviu... cand a intrebat`o pe Cristina daca e impreuna cu Vlad si in viata de zi cu zi. Si ea a raspuns: " Da, suntem impreuna la filmari, la repetitii, am iesit la un film...deci da suntem impreuna tot timpul tongue "
De aici...fiecare interpreteaza ce vrea laughing Dar pare destul de incurajator smug

| BiancaDenisa explică (pentru PuppetXD):

Sincer,nu cred ca doamna Ruxandra Ion (producatoare) - caci Cristina la ea locuiese - i-ar permite un iubit la aceasta varsta, mai ales ca are filmari si multa munca... oricum, au declarat si in reviste ca nu sunt impreuna, ci doar prieteni foarte buni! multumesc oricum de raspunsuri :*

| Luchian_Elena_1995 a răspuns:

Da sunt impreuna cu adevarat l-am intrebat pe Vlad si a spus da

| Deliia03 a răspuns:

Da. Sunt impreuna dar nu stiu cand au confirmat.

| DyaDeea a răspuns:

Da,sunt impreuna au spus intr-un interviu pe acasa tv

| Robster_Bobby_1992 a răspuns:

Da, intr-adevar Vlad si Cristina sunt impreuna si in viata reala. Au dezvaluit acest secret intr-un interviu de pe acasa-tv, dar stiu asta si pentru ca i-am intalnit intamplator cand ma plimbam prin Afi Palace Cotroceni, asa ca i-am intrebat...big grin Sper sa iti fie de folos si. Funda plss!

| andradaclaudia a răspuns:

Da-mi id tau ca sa iti dau poza cu interviurile ca am mai multe!

| masha2000 a răspuns:

nu sunt impreuna deoarece o cunosc pe mama adoptiva a cristinei,pe ruxadra ion si a spus ca nu are un iubit in realitate, ei se prefac doar cand sunt la sedinte foto, cand sunt filmati, cand sunt in public...deci nu sunt un cuplu

| Dixiiiiiii a răspuns:

Eu cred ca sunt impreuna, ptc la un interviu (numele lui VLad si Anca interviu, doar atat) a fost o intrebare de genul"Cand o sa va despartiti" la care anca (Cristina) a raspuns "In realitate?" at a inceput Vlad sa zambeasca... asta este parerea mea

| Diiddy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=8HybxsIFQtM&feature=plcp uitate si o sa te convingi singura;)

| byaandy a răspuns:

Eu chiar va pot asigura ca Vlad si criss s-au despartit deoarece eu m-am intalnit cu Vlad in mall si l-am intrebat. El a zis ca nu are timp de o iubita acum din cauza bacului si din cauza filmarilor. Toate chestiile cu tinutul de mana si saruturile sunt pentru a atrage publicul.

| tedytza10 a răspuns (pentru byaandy):

Hei... imi poti sa id tau? happy

| tedytza10 a răspuns (pentru byaandy):

Hei. imi poti da id tau? happy

| BiancaDenisa explică (pentru byaandy):

Hei...mai cam bulversat cu raspunsul tau...imi poti da un id de mess sa te mai intreb una alta?

| biutabienculita a răspuns:

Da ei sunt impreuna de multa vreme

| biutabienculita a răspuns:

Da sunt impreuna

| Andreutza1993 a răspuns:

Raspunsul este ca ei sunt impreuna!

| Butnariu_Bianca_1993 a răspuns:

Da, sunt impreuna, in realitate