| Elise_1052 a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii serialului "Pariu cu viata".
Cristina Ciobanasu (Anca) si Vlad Gherman (Vlad) sunt impreuna si in realitate? Va rog sa justificati raspunsul. Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| ruzycciocolata a răspuns:

Nu, nu sunt! Ei formeaza un cuplu doar in serial. Daca Robert Pattinson a fost impreuna cu Kristen Stewart si in film si in viata reala, sau x..si x. nu inseamna ca toti actorii care joaca scene mai tandre in film sunt impreuna. Sigur ca toate pozele, iesirile si prezenta lor impreuna da senzatia ca sunt impreuna, dar asta e doar un truc ca sa fie in centrul atentiei.Bye!

| izabela1234 a răspuns:

Cred ca da..au dat un interviu in care au fost intrebati acest lucru. ei au ras..niki nu au zis nu nici daa

| aleally98 a răspuns:

Nu. Nu cred ca sunt am vazut ca intr-un inerviu au fost intrebati de fani daca sunt impreuna si ei au spus "da" sunt impreuna pe platourile de filmare, la repetitii. Iti dai seama ca ei fac tot ce fac in film pentru a atrage atentia celor care vizioneaza serilaul. Fac ceea ce facin serial pentru ca ala este rolul lor. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Redx800 a răspuns:

Conform unui articol din bravo la inceput au fost doar in serial dar peorma au inceput o relatie adevarata