| BiancaDenisa a întrebat:

Stiti cumva daca Anca si Vlad (Cristina Ciobanasu si Vlad Gherman) sunt impreuna de adevarat? eu am auzit ca sunt,mi-a spus cineva... daca da,de unde stiti si cand au confirmat? am nevoie urgent de un raspuns, mersi kiss

Răspuns Câştigător
| Florentina_Adinutza_1996 a răspuns:

Mm da sunt impreuna pentru ca peste tot se tin de mna se iau in brate si intr-un interviu p voyo reporteru a intrebat si Vlad a sp; Sa nu spui niciodata niciodata si apoi a sp suntem ok e ceva frumos si asa trebuie sa ramana de aici nu stiu si la concert ei s-au sarutat cel mai mult si la concertu de aseara din Sinaia e clar k e cv intre ei happy

31 răspunsuri:
| Butnariu_Bianca_1993 a răspuns:

Da, sunt impreuna, in realitate