| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva un site unde traduc seriile anime in romana? Dar vreau unul activ, gen seriile care sunt on-going sa fie traduse in fiecare saptamana. Adica stiu de deseneanime, insa episoadele nu prea apar;/
Daca stiti un site cu anime-urile la zi, va rog sa mi-l spuneti! Multumesc ^^

2 răspunsuri:
| Vandal a răspuns:

Mai poti verifica pe Anime4Fun, AnimeKage, MangaKids, insa si pe deseneanime se face treaba, doar ca uneori nu au traducatorii sau verificatorii timp sa le faca.

| stefan563 a răspuns:

AnimeKage mi se pare cel mai bun