| kagom3 a întrebat:

stiti, pe timpul cand eram eu copila..si dadea Inuyasha la tv (animax) erau niste animeuri grozave, si imi aduc aminte de un anime care era cu niste masini de formula 1, dar modificate, pluteau in aerlaughing si se dadeau curse.ma rog, se numea F-zero sau ceva de genul acesta, am cautat pe internet dar nu am gasit, ma puteti ajuta voi? daca se poate si cu link...
o, si daca mi-ati spune numele celorlalte animeuri care rulau atunci ar fi fantastic.

Multumesc, o zi buna!

5 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Este vorba de F-Zero.

| miTzuliK93 a răspuns:

Pai, nu e F-zero? Ti-ai dat singur raspunsul.

https://www.youtube.com/watch?v=7-LsU_3j51M

| FatUglyVirgin a răspuns:

Pilotii nascar?

| Blamely a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=7-LsU_3j51M
Poftim.
Nu știu tot ce dădeau pe atunci pe animax, știu că era Inuyasha, Bleach, Yu Yu Hakusho, restul nu-mi amintesc.

| BlackBi a răspuns:

Nu imi aduc aminte sa fi fost un anime de genul asta. dar stiu ca pe animax mai erau Naruto, Bleach, Hell Girl, K-On, Inuyasha, Kilari, NANA. Goku,
Vampire Knight etc, etc. ^^