| RaluckSakura a întrebat:

Va rog (cine stie,sau cine creeaza) ficuri Naruto.Dar sa fie si alte persoane incluse ex:Ino,Shika',Choji,Hina',Kiba, Shino etc..Nu numai cuplurile; NaruHina'; SasuSaku'. Fundita

3 răspunsuri:
| Katoteshika a răspuns:

Daca vrei sa vezi ficuri nu numai u aceste cupluri, iti poti gace cont pe "naruto fan club Romania" si gasesti acolo ficuri despre toti.

| Leptosome a răspuns:

Am un fic mai vechi cu personajul principal Hinata, Kiba, si mare parte din membrii Akatsuki. Insa sunt destul de multe site-uri cu ficuri. Eu personal nu mai scriu fan ficuri, si totusi ocazional mai citesc cate unul.

| Anonima5550121 a răspuns:

Heeeei! Ei bine, merge si unul proaspat? Am si eu un fic, ii spune : "Vedeta reducerilor" si il gasesti pe fansasusaku. worldnaruto. Am pus abia primul capitol, dar tocmai l-am scris si pe al doilea si o sa postez doua capitole pe saptamana. Ficul are ca personaj principal pe Ino.