| dadasssssssss a întrebat:

Am facut un comic horror. Pentru cei cu probleme cu inima va rog sa nu va uitati.
http://i.imgur.com/CGcjk.jpg

36 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

De ce imi suna a telenovela?-_-

| Bya132 a răspuns:

Te urăsc! Cum mai dorm eu la noapte?!

| MasterOfDisaster a răspuns:

laughing eu chiar ma asteptam la ceva mai infricosator.

| Yummi a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Sincer si ewrolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Yummi):

Idem

| Criiiiiiiis a răspuns:

Și se șterge cu mâna.

| PotcaPădurii a răspuns:

*Pleaca in inspectie la baie*
*Cauta hartia igenica*
*Nu o gaseste*
*Rastoarna toate dulapurile/rafturile din baie cu fundu-n sus*
*Tot nu gaseste*
*Tipa*
*Incepe sa caute prin toata casa*
*Gaseste o rola amarata ascunsa in dulapul din bucatarie(mda...)*
*Aprope Happy End*
*Cand ajunge la baie, scapa rola in veceu*
*Tipa de furie*
*Plange de furie*
*Isi sprge pusculita(nu de furie...)*
*Isi plange de mila ca trebuie sa isi miste fundul jos pana la coltul blocului pentru a salva ziua*
*Dar stai, se aude soneria*
*Vin parintii de la cumparaturi*
*Se retrage la calculator*
*Abia acum e Happy End*

| MâţulMov a răspuns:

Deci cat am ras, de m-am k.k.t. pe mine... Aaaaaaaa nu mai e hartie laughing

| Trinitas a răspuns:

Era sa fac inarct cand am aflat ca nu mai avea hartie igienica. N-o sa mai dorm la noapte.

| Deny1333 a răspuns:

Şi nici frunze de la florile din baie nu mai erau... For Santa's sake, eu cu ce mă şterg?

| 3rdWW a răspuns:

Atunci Brânză s-a uitat pe geam
Și a văzut...
PROPRIA REFLEXIE!

a fost fascinant.

ps: Robotul de față susține că am folosit prea multe litere mari.
cer un avocat.

| AnneBre a răspuns:

Mă aşteptam la ceva mai... înfricoşător. -_-

| dadasssssssss explică (pentru AnneBre):

Adica nu te-a speriat?
Cu ce se sterge...cu mana?

| Musique a răspuns (pentru dadasssssssss):

Se abtine.

| AnneBre a răspuns (pentru dadasssssssss):

Se duce şi cumpără.
Se şterge cu un şerveţel.
Sau cu o bucată de foaie. Şi tot se şterge cu ceva.

| dadasssssssss explică (pentru AnneBre):

Ma rog...Comicul a fost facut special pentru asta : Toti credeati ca urmeaza ceva infricosator, cand de fapt era ceva banal.
laughing deci v-am cam pacalit.

| lalalalallll a răspuns (pentru dadasssssssss):

Mai bine se ștergea cu foile de la caiete/cărți, că doar n-au nici o valoare.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Fain smug
Hai si cu part. a 2a smug

| CautNume a răspuns:

Si cel care-l urmarea a treminat hartia, nu?

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Fara hartie igienica? I don't want to see deci mama iar ramane gravida? I don't want to see

| dadasssssssss explică:

De ce toti asteapta partea a 2-a? Am facut si eu un comic scurt si vad ca toti vor partea 2. Acum trebuie sa fac altul happy

| Bitzy a răspuns:

Eu stiu cine a furat hartia igienicalaughing"Urmaritorul" - Pam-pam

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Nimic00 a răspuns:

Whoaa. Fatalitate!

| Damasc a răspuns:

Foarte tare laughing bravo.

| XxLuNeTisTuLxX a răspuns:

Nuu! Nu mai e hârtie igienică!
Du-te și cumpără-mi hârtie!

| Yummi a răspuns:

Hai ca e smechersmug bv. vreau partea a 2:X

| Yummi a răspuns:

App. ce cauta intrebarea la T/A? trebuia la comicshappy ai grija data viitoare ca incep astia sa injure>.>

| dadasssssssss explică (pentru Yummi):

La comics sunt doar troli si nu are nimeni nici un comic happy So am postat aici, dar nu cred ca se vor supara prea multi...big grin

| LoL a răspuns (pentru Yummi):

Gresit...pe ratati incepe lumea sa-i injure

| TheBlackCrystal a răspuns:

Ce groaznic oaaaaaaaaaaaaaaaa(tip de frica). Misto tare bvo bvo bvo bvo bvo! Paretea a 2 repedeeee!

| MissAvocado a răspuns:

Partea a 2a e cand parintii cumpara hartie igienica dar nu-i de aia in 2 straturi happylaughing prea tare comicul

| Dan_8062 a răspuns:

Ce dracu de horror e asta?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Foarte tare, așteptăm partea a 2-a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi aminteste de PinguinuL.*plange*

| Kiissa a răspuns:

Ma asteptam sa ma sperie cevalaughing