| Izaliz a întrebat:

Bună, Unde pot găsi în românia (Ploieşti) sau Bucureşti, bloc de desen Strathmore Bristol, sau Strathmore 400 series medium surface?
Sau ball point pen, pentru desen realistic. Nu'ştiu dacă am ales categoria potrivită' sunt începătoare cu TPU. am mai întrebat si la categoria arta si cultura, va rog dacă ştiți să răspundeți. Sau să.mi spuneți dacă există in romania strathmore, sau ball point pen'. Dacă nu, vă rog să mi dați un sfat ce bloc de desen/foi să folosesc la desen realistic/portrete.
Aştept să răspundeți.

1 răspuns:
| MentulaMagna a răspuns:

Oh, dar sunt atatea locuri in Bucuresti, in centru, Artistique, mai sunt vreo 2 pe langa, apoi Rembrandt, Colorit etc