| ღdeeღ a întrebat:

Voi ce ati alege dintre: un iPhone4, iPad2 si iPod4? pls spuneti-mi si de ce! va rog ajutati-ma pentru ca voi primi in curand unul dintre aceastea si nu stiu care sa il aleg. eu as merge pe iphone, dar voi ce ziceti? FUNDA cui imi explica cel mai bine de ce ar alege unul dintre obiectele de mai sus!winkingwinkingwinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ipad 2 big grin, pentru ca e mai mare si mai frumos, si este ca un mini-laptop(pot calatori cu el si sa nu ma plictisesc) si nici nu voi fi deranjata sa tot raspund la telefon. Oricum deja am un telefon foarte frumos.De ce as mai vrea altul? Intr-adevar iphone-urile si ipadurile sunt pentru cei care vor sa se dea mari. Daca ai deja telefon eu zic ca ar fi mai potrivit un ipad. Daca nu ai atunci ia-ti iphoneul. Oricum e alegerea ta, nu ma bag.Asta e parerea mea. Sper ca ti-am fost de ajutor! Succes! Fundalaughing:S?

5 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

Ipaid laughing

| TuningPhotoshopX a răspuns:

La fel ca tine, soro!

| Trololoolololool a răspuns:

IPhone4. Pt ca are mult mai multe aplicatii si mult mai multe facilitati + ca are ecranul TouchScreen raspunde mai rapid la comenzile wireless

| Narcis2007 a răspuns:

Iphone 4...are cam tot ce au celelalte 2 si e mai util

| Bianca123 a răspuns:

Iphone4