| mariusmac85 a întrebat:

TPU Am si eu o intrebare!
Am vazut acum ceva ani, pe un canal frantuzesc parca France 2 sau 5 un desen animat gen Captain Tsubasa.Era cu un baiat blond,foarte talentat care juca fotbal inca de mic la fel ca Tsubasa Ohzora, dar nu am vazut decat vreo cateva episoade din el.Stie careva cum se numeste? Dau funda celui mai bun raspuns
Va multumesc o zi si o primavara binecuvantata va doresc (y)

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Https://youtu.be/l1qOcQ63jtE Vezi daca se afla in lista asta

| mariusmac85 explică (pentru sweetys):

Multumesc,dar nu nu apare Sweetys Parca zici ca s-a evaporat asa dintr-o data, cred ca e frantuzsc desenul, nu cred ca este japoez sau mai exact asiatic Multumesc oricum

5 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Calvin and hobbes?

Tin tin?

| mariusmac85 explică (pentru Danzell):

Eu am zis de desen cu fotbalisti in genul la Captain Tsubasa Iti bati joc de mine, nu stii sa citesti bine?

| Danzell a răspuns (pentru mariusmac85):

Dar vai, ce drama, am citit foarte bine dar astea mi-au venit in minte.

| mariusmac85 explică (pentru Danzell):

Bună ziua
Acelea nu sunt desene cu fotbal, plus că au grafică jalnică, personajele sunt mai mult caricaturi
Nu se compară cu Captain Tsubasa sau alte desene cu grafică conturată frumos profesional