| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU
stiu ca nu e categoria potrivita dar nu stiu la ce categorie se incadreaza intrebarea
Cand eream mic am vazut niste 2 desene pe cartoon nu imi pot aminti prea multe despre ele
in primul imi aduc aminte de un copil (Adolescent) care se transforma intr-un adult sau ceva de genu si avea un tigru

la al doilea desen nu imi prea amintesc nimic din cate stiu erea sear dupa ora mea de culcare deci pe atunci 8-9 seara stiu ca erea vorba despre un agent ceva (personajul principal erea imbracat in negru) si vagi amintiri despre un lichid negru
Stiu ca nu e prea buna desrierea desenelor dar vreau sa le revad de la un timp ma tot gandesc la ele

1 răspuns:
| teodoradone a răspuns:

Al doilea desen cred ca se numeste diabolik.dar primul nu mi dau seama