| SoulReaverJessus a întrebat:

Salut, era acum cativa ani buni pe cartoon network ceva desen in care era ceva lichid negru si cei care il beau deveneau rai sau asa ceva si stiu ca tatal sau unchiul caracterului principal a baut din lichidul ala si a devenit rau, as dori sa stiu cum se numeste!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul 'Lichid' care imi aduc aminte (uitate la ' ' inainte sa ma critici ca nu e neaparat lichihd, cititorule) este Haku din Samurai Jack, dar nu se potriveste descrierii tale.

| SoulReaverJessus explică (pentru anonim_4396):

Pai nu e Samurai Jack, a fost un desen care nu a fost difuzat mult timp, in perioada respectiva se difuza si HeMan daca va ajuta cu ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe internet serialele de pe Cartoon Network.

| SoulReaverJessus explică (pentru anonim_4396):

Am cautat, dar numai nu dau de el nici cum