| Acamilast a întrebat:

Bunaaa.
Imi puteti spune un anime gen One Piece sau Naruto?
Adică personajul principal să aibă visul de a ajunge ceva.
Sa fie si >lung:

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Cam toate capetlee de afis din shonen jump din ultimii 20 de ani.

fara o anumita ordine ai: Boruto, Bleach, black clover, seria dragon ball, hunter x hunter, yu-gi-oh, Kimetsu no Yaiba, gintama, death note, shaman king, rurouni kenshin etc.

5 răspunsuri:
| marinescub701 a răspuns:

Daca iti plac in genul shonen, My hero academia, One punch man, acestea fiind ceva mai scurte, lungi: Dragon ball, Bleach, Pokemon

| Acamilast explică (pentru marinescub701):

Bleach nu stiu ce sa zic dar nu-mi place e prea amuzant intr-un mod prost pentru mine si el nu vrea sa devina ceva e cam obligat să facă ce face

| marinescub701 a răspuns (pentru Acamilast):

Hmm... daca nu te deranjează un slice of life/romance, daca vrei inspiratie in viata recimand Clannad, pe mine m-a favut sa vreau sa invat pentru admitere lmao

| Justme1997 a răspuns:

Hunter x hunter

| RowseRj a răspuns:

Kuroshitsuji. Berserk.