| Anonim1842 a întrebat:

Cand apare boruto manga 16? Pe site animekage fun arata ca pe 11 septembrie apare 16-lea episod dar cand dau pe site nu apare nimic dar nici pe alte site-uri.O data la cat timp apare un nou episod din manga?

2 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Episoade manga? WTF?
Manga - capitole.
Anime - episoade.
De manga nu stiu, dar stiu ca din anime apare cate un episod nou in fiecare miercuri, si episodul 16 a aparut de mult timp, deja trebuie sa apara episodul 25 saptamana viitoare.
Ah, stai, in romana nu stiu, eu stiu de cele in engleza, ca eu in engleza ma uit.

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Nu a aparut pentru ca au ramas in urma cu traducerile, apare un capitol manga in fiecare luna. Sper ca stii ca manga este banda desenata asa ca nu episoade, ci capitole.