| Kuroo a întrebat:

Cand apare Kuroshitsuji Book of the Atlantic? Peste tot vad ca a aparut ba subtitrat ba dublat in engleza dar cand dau pe continut...pauza

Răspuns Câştigător
| Sofrr a răspuns:

Din ianuarie a inceput sa se difuzeze in Japonia doar, va mai dura ceva pana il vor da pe mana internetului ca sa fie subtitrat in engleza. Si eu astept cu nerabdare sa apara.

4 răspunsuri:
| Darjan_Darius_1994 a răspuns:

Cauta pe internet, eu asa fac happy

| Kuroo explică (pentru Darjan_Darius_1994):

Daca ma lamurea netul nu mai puneam intrebarea. Ianuarie 2017...si suntem in martie thinking

| Sofrr a răspuns (pentru Kuroo):

Din ianuarie a inceput sa se difuzeze in Japonia doar, va mai dura ceva pana il vor da pe mana internetului ca sa fie subtitrat in engleza. Si eu astept cu nerabdare sa apara.

| Necrolisiaa a răspuns:

Heei! Aici poți găsi filmul subtitrat în română: http://app.yokoanime.com/anime/a73/episode/e867
^_^

| Kuroo explică (pentru Necrolisiaa):

Ti-as fi dat sute de funde...ce funde, ti-as fi dat bani drept multumire. Vai mie cat am cautat. Mersi din suflet. happy