| GIGY a întrebat:

Cand apare naruto akipuden? apropo am auzit un zvon ca dupa naruto akipuden va aparea o noua serie daca ii aflu numele va anunt si sunt sigur de acest zvoa

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te bucura inca nu ai de unde sa stii

Uite aici ceva sigur
http://ro.wikipedia.org/wiki/Naruto_Uzumaki

| irbis a răspuns:

Nu te increde in zvonuri de genul asta. La toate anime-urile exista zvonuri pornite de fani cum ca s-ar mai face un sezon, dar mai niciodata nu se adeveresc. Nu te increde in asa ceva.
Cat despre akkipuden, shippuden nici macar nu s-a terminat si probabil ca nici nu se va termina prea curand, asa ca orice discutie despre akkipuden este in clipa asta irelevanta. De asemenea, nu exista nici o confirmare cum ca akkipuden chiar se va intampla.

| Buffulete a răspuns:

Nu e nimic clar. Doar un zvon, din cate stiu eu pornit de fani..si am vazut acum cateva luni un site, avea poze..cica akippuden..cam banale.
Nici Shippuden e gata. Deci creatorul n-a zis de akippuden inca nimic.
eu as vrea sa nu se mai termine, Doamne da ca Akippuden sa fie urmatoarea serie cu si mai mult succes.

| DrNefarious450 a răspuns:

Scuze, nu vreau sa fiu dur dar zvonurile despre Akippuden sunt niste prostii. Nici macar nu s-a terminat Shippuden si cand se va termina sunt 50% sigur ca nu va mai aparea alt sezon
*Spoilere*
Dupa ce se bat Naruto, Bee, Kakashi si Guy cu Madara si Obito nu cred ca va mai urma ceva findca nu o sa mai existe baieti rai si va fi pace, poate doar niste fillere cu simple misiuni happy

| ミハイル a răspuns:

Din cate stiu eu Akkipuden nu e cv oficial happy. O sa aflam dupa ce se termina Shippuden.

| BlackAngel112 a răspuns:

Am pus aceasta intrebare la randul meu.Naruto Akippudem va aparea la sfarsitul lui 2014 inceputul lui 2015.In aceasta serie de la inceput(adica episodul 1) Naruta va fi Hokage. Funda? te roog happy

| RroooXxX a răspuns:

Naruto se va termina complet in aproximativ un an ( manga), asta a declarat chiar Kishimoto... De anime nu sunt sigura cand se termina mai ales cu atatea fillere...In orice caz, nu va fi un akipuden.