| BeLyNdA a întrebat:

Tot am auzit ca ar putea aparea si Naruto akipuden.Este adevarat? Si de unde a aparut acest zvon? FUNDA!

P.S Intrebare suplimentara:cine mai e fan animeu-lui naruto? Dar sakura?

Răspuns Câştigător
| Sayoko a răspuns:

Am vazut si eu peste tot intrebarea asta. am citit undeva ca Masashi Kishimoto a declarat intr-un interviu ca fanii mai vor ceva nou din naruto si se gandea sa faca acest akipuden. nu stiu daca este intr-adevar adevarat sau nu. depinde de kishimoto. am vazut o gramada de discutii in care ziceau ca sasuke o sa moara in lupta cu naruto sau ca vor muri amandoi, iar daca vor muri cei doi nu cred ca kishimoto ar incepe akipuden pentru ca n-ar mai fi naruto si fara el acest anime n-ar mai avea farmec. mai bine asteptam sa vedem cum se va termina naruto shippuden ( in cazul in care se va termina vreodata ca tot o lungeste cu razboiul ala x( )si dupa vom vedea daca intr-adevar autorul va incepe o noua serie, adica akipuden.

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pai, altii zic ca akippuden este doar un zvon, dar nu se stie sigur:d o sa aflam cand se va termina shippuden, si unde a aparutthinking numai stiu sigur, si eu sunt fana^^

Răspuns utilizator avertizat
| 拉维尼亚 a răspuns:

Eu o urasc pe Sakura tongue, dar animeul imi place foarte tare

| BeLyNdA explică (pentru 拉维尼亚):

De cee?

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru BeLyNdA):

Ma enerveaza, in prima parte din Naruto era buna de nimic. Mai sunt si alte personaje nu doar Sakura, si ceilalti ar trebui apreciati.

| BeLyNdA explică (pentru 拉维尼亚):

Okay happy

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru BeLyNdA):

Fara suparare, fiecare cu parerea lui happy

| BeLyNdA explică (pentru 拉维尼亚):

Nu ma supar.Si zici bine fiecare cu parerea lui happy

| PattyC a răspuns:

Si eu am pus o intrebare asemanatoare cu a ta despre akippuden si mi-au raspuns ca este un zvon creat de fani, dar eu cred in akippuden dar nu stiu daca o sa il faca sau nu pentru ca inca nu s-a terminat razboiul(cred ca mai este mult pana atunci)sa vedem poate naruto va deveni hokage in shippuden

| BeLyNdA explică:

Multumesc tuturor de raspunsuri!

| FuwaFuwa a răspuns:

Mie imi place Sakura dar preferata mea e Hinata.

| BeLyNdA explică (pentru FuwaFuwa):

Daca nu te superi ca intreb de ce iti place mai mult Hinata?

| FuwaFuwa a răspuns (pentru BeLyNdA):

Nu stiu de ce dar imi place desi si Sakura, chiar si Ino sunt destul de super fiecare cu caracteristicile ei de lupta.Se pricep bine in ce fac.

| BeLyNdA explică (pentru FuwaFuwa):

Bine

| Sayoko a răspuns:

Aaa am uitat ceva. si eu sunt fana anime-ului si-mi place foarte mult sakura

| mony99debby a răspuns:

Păi adevărul este că nu ştim. Eu una cred că este posibil să fie. Adică peste tot sunt păreri foarte diferite :X Dar chiar sper că va fi. Apropo scuze că te întreb eu acum pe tine dar până când va dura naruto S? Adică are o limită de episoade, ceva? laughing. Mie chiar îmi place de Sakura. O apreciez foarte mult mai ales pentru că ea este o luptătoare.

| BeLyNdA explică (pentru mony99debby):

Mersii de raspuns si imi pare rau, dar chiar nu stiu cat dureaza naruto shippuden, dar sper ca nu se va termina prea repede. Orcum daca citesti manga o sa vezi ca sunt foarte multe episoade in plus mai ales ca acest razboi tot se lungeste(in manga inca nu s-a terminat)

| NikoletaVlog a răspuns:

Eu sunt o fana foarte mare NARUTO Stiu un joc cu Naruto online narutoarena.com