| AnimeFanNrOne a întrebat:

Cand apare sezonul 2 din attack on titan si H.O.T.D si datimi pls cateva anime ecchi si comedy fara romance inafara de high school dxd 11 eyes queen blade bn stiu o gramada deci mai bn datimi multe exemple si daca se poate doar cu fete si un ultim lucru la akame ga kill o sa fie sez 2? MULTUMESC!

1 răspuns:
| AnnaSakamaki a răspuns:

Uite cateva :
-Freezing (are 2 sezoane, fiecare a cate 12 episoade, plus cateva OVA, il gasesti in romana)

-Senran Kagura (are 12 episoade plus cateva episoade bonus, il gasesti in romana)

-Highschool of the Dead (are 12 episoade plus OVA, il gasesti in romana)

-Kiss X Sis (are 12 episoade si 11 OVA)

-Nozoki Ana (OVA)

-Ladies versus Butlers (12 episoade)

-Rescue Me! (OVA)

-Aki Sora: Yume no Naka (3 OVA)

Sper ca te-am ajutat putin in legatura cu animeurile ecchi.winking