| Rigby99 a întrebat:

Vreau si eu un anime gen Akame ga kill, Attack on titan sa fie cu sânge si morți acțiune big grin scuzați categoria Funda tongue

Răspuns Câştigător
| Anonim013 a răspuns:

Mirai nikki, tokyo ghoul, deadman wanderland. death note, corpse party tortured soul, elfen lied, another, shiki, hirugashi no naku koro ni. Le-am vazut pe toate si ti le recomand daca tie chiar iti plac genul asta de animeuri. Dar daca iti plac si filmele de genul, eu de exemplu am vazut Vile si Saw 1, 2, 3, 4, 5,6,7(toata seria). Sper ca am fost de folos.