| carmen99 a întrebat:

Cand va aparea Naruto Shippuden Movie 6 Road to Ninja?

11 răspunsuri:
| Never4ever a răspuns:

Prin iunie cred...de abia astept sa apara.

| nexus9710 a răspuns:

Prin Aprilie 2013

| ExciteMind a răspuns:

Din cate stiu a aparut deja dar numai pe acolo prin Japonia...Pana se fac CD-uri..pana apare in engleza... dureaza o gramada. Mai ales daca vrei si cu subtitrare in romana ai mult de asteptat happy

| BlackSkyz a răspuns:

Imi pare rau sa va anunt, road to ninja a aparut, pe narutoget, momentan in limba koreana, probabil in scurt timp o sa fie si in engleza.

| ANAV12 a răspuns:

Buna! Filmul a aparut in Jp pe 28.07. 2012. Iar noi il vom puteam vedea in aprilie in anul 2013. Sper c te-am putut ajuta pa-pa:-H

| Ang_Mihai_1997 a răspuns:

Eu l-am vazut deja scrie pur si simplu pe google Naruto Shippuden Movie 6 dai la primul scris si gata

BFTT!

| Ang_Mihai_1997 a răspuns:

Eu l-am vazut deja.Scrie pe google Naruto Shippuden Movie 6,
dai la primul scris si gata.
Bafta!

| Andrei1998121 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=PuC4CB6RLxc ne subtritrat din pacate
(are deja 4 zile de cand e aici si 2 de cand e in engleza ca *** mai asteapta sa il sub si in romana)

| Costea_Adrian_1992 a răspuns:

A aparut pe youtube, dar nu este tradus laughing

| BlackRiderBlack a răspuns:

De fapt an Japonia a aparut pe data de 5-02-2013.Iar an Romania va aparea pe la sfarsitul lui Iulie. Poate. Abia astept.