| Anabellasos a întrebat:

Care a fost cel mai penibil moment pe care l'ati trait vreodata?
In materie de orice.

7 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Cand ma plimbam cu o prietena si am vazut o pisica neagra si am vrut sa fugim sa nu ne taie calea si s-a speriat de noi si a fugit si ne-a taiat calea. rolling on the floor

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

În clasa a-XIII-a,în ultimul an de liceu,eram pe coridor cu, colega mea de bancă. Vroiam să ieşim afară, că era cald şi soare.Pe coridor era in coleg de-al nostru care m-a întrebat nu mai ştiu ce şi am rămas să vorbesc puţin cu el.Colega mea s-a supărat şi a plecat fără mine.Noi stăteam la etaj şi erau 2 rânduri de scări de coborât, să ieşim din liceu.Nu ştiu ce s-a întâmplat, dar în secunda următoare am văzut-o pe colega mea căzân în fund pe fiecare treaptă a scărilor, de la prima până la ultima.A tăbăcit fundul pe scări.S-a dus ca săniuţa.Ne-am prăpădit de râs, dar ea râdea cel mai mult.Asta a fost o fază penibilă pentru ea.

| Lime a răspuns:

Cand eram urmaritalaughing

| Damii a răspuns:

Eram intr-o zi la scoala si se terminasera orele. Cand coboram pe scari mi-a cazut un ban din buzunar si desteapta de mine am vrut sa ma duc dupa el si cum eram eu cu gandurile in alta parte am alunecat si m-am rostogolit pe scari pana jos.

| Densis a răspuns:

Pai cel mai penibil moment pentru. mine a fost la 12 ani laughing. eram micuta in curtea scolii cu rolele si prietenele mele.In curtea scolii se adunau toti baietii la fotbal/baschet. Eu cu rolele ma dadeam in spectacol laughing... si era un baiat dragut. si ma tot dadeam in spectacol. dupa mingea lor s-a dus intr-un colt si m-am gandit sa le-o dau eu. chiar atunci am picat laughing. x_X. muream de rusinelaughing. toti radeau. cel mai frumos a fost dupa toti ma intrebau daca ma doare sau daca ma simt bine. dupa am ras si eu de minelaughing

| AndreRaluca a răspuns:

In clasa a 8a la ora de franceza, intr-o vineri.smugsmug.rolling on the floorma contraziceam cu un coleg si m-am dus la tabla sa arat intregii lumi de ce am eu dreptate si nu el.cand am vrut sa plec in banca, dupa o discutie aprinsa, nu stiu cum s-a intamplat ca m-am impiedicat, in picioare, cred, am cazut pe spate si m-am lovit de tabla.toata clasa radea cu lacrimi, impreuna cu profa, de la catedra.eu nu m-am simtit prost sau d-astea, ba chiar radeam mai rau ca toti. apoi, profa de franceza nu ma mai scos la tabla vinerea timp de vreo 3 saptamani.laughinga fost o faza frumoasalaughinglaughinginca se mai povesteste! a naibii gravitatie!laughing

| lyke a răspuns:

Pai era iarna afara.si eu m-am dat p gheta p terenul scoli am satat putin p afara.m-am urcat l etaj sa vb cu cineva.totul bine si frumos.dar cand sa cobor am alunecat si m-am dus in fund p toate scarile.tot holul a ras de minestraight facepana si profesorii care erau p holstraight face jenant momentlaughingdar si amuzant