| night_crawler a întrebat:

Care a fost cel mai penibil moment in care ati fost pusi vreodata?

Răspuns Câştigător
| mada12 a răspuns:

laughinghee hee Pei...sunt multe momente penibile dar nu stiu care a fost cel mai penibil. aaa. da...

Eram in clasa...sunt "inebunita" de un tip cu un an mai mare decat mine...In clasa vorbeam cu niste colege "Ni ce tare ii ","Ce imi plac ochi lui" SI tot din astea...si...surpriza.era in spatele meu:-ss...cred ca am stat vreo 50-60 de minute in baie...si dupa aia nu am mai indraznit sa ma uit catre el... dar de la un timp mi-a trecut.

A da...inca una. odata dormeam...intr-o excursie...si dimineata la ora 4...eram 6 fete intr-o camera...baieti ne-au avertizat ca pe la 4 vin sa ne trezeasca...si noi cu fetele am "invat" un discurs pentru ei daca chiar vin sa ne trezeasca...si... surpriza... era ora 4 si d-na profesoara cu care am mers in excursie a venit si nea trezit sa vedem nu stiu ce pe geam...noi am deschis ochi si cum era inca intuneric afara credeam cas baietirolling on the floor asa ca am inceput sa o injuram pe d-na profesoararolling on the floor Sa vedeti cum am iesit dupa aia din camerarolling on the floor

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ufff nu imi amintesc acum... dar au fost multelaughing si vor mai urmalaughing
Sau. mi-am amintitbig grin
M`am blocat intr-o toaletalaughing) si a trebuit sa ies pe susrolling on the floor). bine ca au adus o scara si m`a ajutat un baiat dragut sa coborsmug laughing.big grin
P. s. De atunci ma duc la toaleta la scoala doar cand e neaparat nevoielaughing.

| CristineDelaruss a răspuns:

Poi. o data.chiar azi.in fata clasei mi-am pus un picior pe un scaun (era rupt) si buff am cazut. :X penibil sad atatha am ras. da las ca nu`i asa de raw

| madalicious a răspuns:

Buna!

cel mai penibil moment?
a fost anul trecut la piscinalaughing
cand un baiat incerca sa`mi desfaca slipul si toata lumea era amuzata ca mi se vedea fundulbig grin laughing)

| ViVi a răspuns:

Nu am avut momente chiar penibile thinking laughing

vivi kiss

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Fiecare zi e penibila in viata mealaughing. Glumesc...sau poate nusmug

| Marry:X a răspuns:

Buna. Pai eram anul asta la mare, inotam si am iesit la suprafata si il vad pe tati ca radehee hee L-am intrebat ce are si a zis,, tu nu vezi ca nu mai ai sutien,,?laughing Ba frate m-am simtit asa penibil, am intrat repede sub apa si l-am gasitlaughing, apoi am inceput si eu sa radlaughing fain nu?:X

| sw33t13ang3l a răspuns:

Eram mai mica si mersesem cu sora-mea in parc la Herastrau si m-am gandit ca ar fi funny sa ma dau in saltele... Zis si facut... M-am urcat si am inceput sa sar, dar peste cateva secunde am realizat ca pantalonii mei se rupeau din ce in ce mai mult pe masura ce saream. M-am oprit...Eram toata rosie...Am plecat acasa cu pungile in jurul meu...
Penibila faza...Imi venea sa intru in pamant!
Si pana la urma in fiecare zi avem momente penibile!big grin

| rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Au fost mai multe dar cel mai penibil pe care nu-l pot uita a fost cind directorul trustului unde lucram m-a trimis sa chem la el un inginer sa zicem popescu(eu nu-l cunosteam)dar nu puteam sa-i zic sefului ca nu-l cunosc(mai eram si inginfata)am plecat si pe drum m-am intilnit cu un inginer batrin(in acel an a iesit la pensie)caruia noi toti ii ziceam copilul, ne-am salutat si a intrebat unde ma duc, ia-m raspuns tare suparata unde m-a trimis sefu si am adaugat cine dra. o mai fi si prostul ala ca eu nu am auzit de el, el a zis din nou "pai nu-l cunosti?","habar n-am cine e"am raspuns eu. Apoi el a zis ca merge cu mine la sefu sa vada ce vrea si se duce el sa-l cheme, nu prea vroiam eu dar am mers.Cind am ajuns acolo am deschis usa, si seful a zis "mai ce rapida ai fost l-ai si adus cu tine!(mi-am luat concediul medical doua saptamini de rusine )cind am revenit tot el a venit la mine si a zis ca nu-i nimic se mai intimpla! dar m-am simtit ca...

| p0wer a răspuns:

Cel mai penibil laughing mi-a dat un prieten sa vb cu o fata la tel ea era mai irascibila (eu nu o cunosteam) si am inceput sa ne injuram la tellaughing, si cum mergeam noi pe strada am trecut unul pe langa celalalt si ne injuram la tel: )) si am inchis usor telefonul cand mi-am dat seama si mi-am cerut scuze...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand mi-a cazut slipul de baie pe plaje la Mamaia, plin de apa si cu elasticul rupt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@alllinna imi inchipui ce penibil a fost, cred ca ti-ai luat si cateva ore de consiliere psihologicahee hee
Cel mai penibil moment a fost cand am avut o erectie la mamaia, isi rupsese una slipul si... blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand aveam vreo 3 ani, stiam sa scriu si sa citesc foarte bine. Si am mers cu maica-mea in parc, ne-am asezat pe o banca. Pe banca era scrijelit un cuvant urat(pe***) Si eu, cum stiam sa citesc, ma apuc sa strig in gura mare:"P***" Mama, ce-i aia? asta de fata cu toata lumea! Saraca de maica-mea! Ce era sa-mi spuna? Mi-a zis sa tac din gura, ca nu-i frumos etc. Su eu insistam :"dar ce inseamna". Deh, la 3 ani!