| Adyy5 a întrebat:

Care e cel mai horror anime vazut de voi?

11 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Horror anime? Nu exista! laughing

| Adyy5 explică (pentru lpavel):

Ai vazut Another sau Corpse Party? Nu te sperie, dar tot horror e.

| lpavel a răspuns (pentru Adyy5):

Dap, mai e si Scooby Doo care e tot horor dar numai pentru tine laughing

| Adyy5 explică (pentru lpavel):

Nu esti amuzant.Stii,nu? laughing
Pe pariu ca in viata ta ai vazut doar un anime acela fiind Naruto/Death. Note laughing

| Adyy5 explică (pentru lpavel):

Ce idioti pot fi cei ca tine moor rolling on the floor
In mod sigur un copil de 12 ani s-ar uita la asta (vezi pana la capat) laughing

Https://twist.moe/a/bokunopico/1

Sau unul de 10 la asta:

https://m.youtube.com/watch?v=MYPY7Lq63kw

Sau asta

https://m.youtube.com/watch?v=h6ARIqpATmE

Nu mai răspunde ca sa te bagi in seama, raspunsurile tale nu mi-au fost de folos. Data viitoare incearca sa ajuti sau dispari. :*

| Mayhem666 a răspuns:

Another si Corpse party, dar nu prea sunt de groaza. Desi Corpse party o sa te scarbeasca, te sfatuiesc sa nu mananci nimic in timp ce te uiti la el, daca nu vrei sa dai pe afara tot ce ai mancat.

| Adyy5 explică (pentru Mayhem666):

M-am uitat la aceste anime-uri fara sa am vreo reacție în timp ce mâncam shaorma.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Adyy5):

Nu ma refeream ca toti avem aceleasi reactii, nici eu nu am avut nimic, dar sora mea era sa vomite cand s-a uitat la primul episod din Corpse party.

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Probabil Ajin, Blood C si Corpse Party.

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Elfen Lied-E atat de gresit din toate punctele de vedere.
Another-Te sperie faptul ca aici arata cat de usor poti muri in realitate plus ca moartea e detaliat desenata
Hellsing Ultimate-Este prin definitie horror, dar este putin prea supranatural ca sa te sperie
Happy Tree Friends-Ai vrut horror, ai primit horror.
Detectiv Conan-Pentru un desen destinat copiilor e greu de crezut ca cineva moare in fiecare episod nu?
Akira-Sa nu mananci inainte de asta.

| ionutdan12345 a răspuns:

Imi pare rau dar filme horror anime nu exista