| ITaChi04 a întrebat:

Care e personajul vostru favorit din Naruto(anime/manga)?

De ce?

Răspuns Câştigător
| Okami23 a răspuns:

Am mai multe dar cel mai mult imi place de Rock Lee. De ce? stil unic (seamana cu Bruce Lee), nimeni nu i-a dat vreodata o sansa dar el totusi a reusit sa fie un ninja. Ma inspira tipul asta de personaj.

6 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Ameu e Sasuke : parul, felul lui de a fi e exact ca mine, tehnicile lui... etc

| Danzell a răspuns:

Shikamaru pentru ca e laid back

| Okami23 a răspuns:

Multumesc pentru fundita

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Personajul meu favorit este Naruto. Consider ca fiecare persoana are ce învăța de la el. Naruto a avut o copilărie trista și singuratica și totuși a mers înainte fără sa se plângă.
Pa, pa. big grin

| pisicuta123456789 a răspuns:

Buna! Sssuke nu stiu de ce... dar el imi place.

| Marian619 a răspuns:

Itachi fiindca e cel mai puternic