| Dope a întrebat:

Cum vi se pare anime-ul Naruto? Si daca da : care este personajul vostru favorit? Cel care va avea acelasi personaj favorit ca si mine primeste fundita! happy

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Gaara, evident.

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Zangetsu a răspuns:

Shikamaru, primul din generatie cu naruto care a devenit jounin. are un iq estimat la 200, a reusit sa-l invinga de unul singur pe Hidan din Akatsuki.

| Dope explică:

Dar astept in continuare sa aflu personajele voastre favorite.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dope):

Mulțumesc! laughing
Să fiu sinceră, el a fost și primul meu personaj favorit. Țin minte că până pe la episodul 20 când și-a făcut el apariția nu îmi plăcea de nimeni. Apoi, mi-a plăcut Orochimaru în egală măsură.
După ce nu s-a mai pus accentul pe niciunul dintre ei, am început să-l remarc pe Naruto, care s-a dovedit a fi cel mai bun până la urmă.
Dar topul preferaților tăi care este?

| Dope explică (pentru anonim_4396):

Am scris mai sus :-P

| Dope explică:

Acum clasamentul meuwinking :

1. Gaara
2. Minato (Yondaime, al 4-lea hokage)
3. Orochimaru
4. Kushina (mama lui Naruto)
5. Hinata ( este draguta in felul ei, asa timidawinking )

Răspuns utilizator avertizat
| АнЯ a răspuns:

Buna
personajl me u favorit este sasuke
happy

| ElGreco a răspuns:

Eu îl prefer pe Itachi şi-mi plăcea şi Orochimaru, însă nu a mai apărut de mult prin peisaj. Dintre fete, cred că Hinata şi Konan.