| littleblackgirl a întrebat:

Care este cea mai penibila intamplare a voastra? Va rog, intamplari personale, nu gen "X a patit aia" sau "am auzit de la Y ca Z a patit..." Funda la cel mai amuzant, iar la restul vot. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| YoYoLicious a răspuns:

Pff...si acum cand imi aduc aminte de faza asta imi vne sa intru in pamant de rusine. Eram in clasa a 7-a, la scoala si o prietena s-a gandit sa o ajut sa chiuleasca. Planul era: elevul de serviciu intra la ea in clasa si anunta profesorul ca sora ei vrea sa vorbeasca ceva cu fata rezpectiva, apoi ea se intorcea in clasa si ii spunea profului ca trebuie sa mearga la tara. In cazul in care voia proful sa o vada o sora ei, ma chema pe mine. Zis si facut, eu eram la usa clasei ei, a intrat elevul de serviciu si, dupa un timp a iesit si mi a spus sa intru in clasa. Am intrat si profu a inceput sa-mi puna intrebari despre cati verisori am, unde e tara mea, cum ii cheama p bunicii mei. Automat ca m-am blocat, am incercat cat de cat sa raspund, dar clar nu ma asteptam la asa ceva, m-am inrosit, nu aveam stare, voiam sa ies cat mai repede din clasa. Plus ca in clasa cu ea erau si 2 baieti de care imi placea. Afost cea mai ingrozitoare intamplare din viata mea. ORIBIL.

6 răspunsuri:
| littleblackgirl explică:

Multumesc pentru. raspunsuri, sunt foarte amuzante laughing A mea a fost atunci cand eram de fata cu toata clasa, inclusiv cu doamna diriginta si cineva a varsat apa pe pantalonii mei. Tin sa mentionez ca s-a intamplat in clasa a 6-a, si va dati seama ce ras pe seama noastra, inclusiv pe a prietenei mele care e varsat apa. big grin

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Eram in clasa a5-a,pe la inceputul anului si domnul diriginte ne intreba:"cine e nou in scoala(venit din alt oras/sat)? cine e de la invatatoarea filesi doina? cine e de la step-bay-step(asa se numea o clasa, cu care
ne-am amestecat in clasa a5-a)?"
si eu eram in banca cu o proasta.intreaba domn' diriginte:"cine este de la doamna filesi doina?"
eu si cu colega mea de banca am ridicat mana, si uitand-uma in banca am inceput sa fiu atenta pe o guma lipita de banca.eu intreband-o pe colega mea cei cu guma aia acolo, nu ne mai pasa de domn' diriginte si ne-am lasat mainile sus, aman2.
cand incepusem sa ma trezesc la realitate,am vazut toata clasa cu ochii pe mine si pe colega mea, si razand de numai puteai(radeau de noi)crying
nu mai puteam de rusine, avand in vedere ca domn' diriginte continua sa intrebe!sad
si era si un coleg in clasa care imi placea!crying

| CrazyChild a răspuns:

Cea mai penibila intamplare a fost la gradinita cand am facut pe minelaughing.

| WooppS a răspuns:

Pei eu mi-am rupt picioru cand incercam sa sar gardu scolii sa chiulesc de la 2-3 ore si apoi mauu dis prietenii in brate pana la spital.si acolo i-am dat cu gipsu in cap la medic ca ma durealaughing ...in rest nu prea am imi avut intamplari haioase. sa auzim si intamplarea tah

| VicTeodor a răspuns:

Interesanta intrebare laughing Cea mai penibila intamplare a mea a fost intr-o zi care a fost cea mai ghinionista din viata mealaughing. eram la mare si m-i se intamplau numai lucruri proaste si ma lovea ghinionul ca si cum m-ar fi urmarit un nor cu ploaie plina de ghinionlaughing la inceput am intrat in apa si m-i se rupeau slipii... apoi cand intram peste ceva timp ma ardeam pe spate,apoi nu mai gaseam loc la terase, apoi nu mai stiam unde am pus cheile de la hotel, nu mai stiam nimic, ma plimbam si numai lucruri relelaughing

| alina_3726 a răspuns:

Eu am alunecat pe o rosie eram afara cu prietenii si era ora de linste si a aruncat de sus cu apa eu ferindu-ma m-am dat in spate fara sa ma uit si am alunecat.