| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intamplare a voastra? Sau cea mai penibila?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu pot spune nici una din variante din diverse motive, dar pot da cate un exemplu de astfel de situatii :

Amuzanta : Ma pregatesc pentru scoala, totul e bine, ma duc in statie si astept autobuzul. Am zis ca poate intarzie un pic. Astept vreo 15 minute si dupa imi dau seama ca e duminica laughing

Penibila : Am fost la scoala si cand au inceput orele am constatat ca mi-am uitat ghiozdanul acasa.

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Eram nervoasa si o prietena m-a intrebat daca sunt ''ciufuta''. eu am inteles cu totul altceva si am facut-o neserioasa. Eu am inteles ce era mai rau(sper ca v-ati dat seama) laughing

| scumpikkk a răspuns:

Amuzanta-Am fost la disco, eu aranjata, machiaj, parul coafat etc, purtam o fustita fff scurta, si dansam eu eram pe sistem laughing, cand ma invart imi agat fustita "aia tare lunga"si raman cu jumatate de fundulet afara, era plin, si in plus a durat 2 min sa-mi desprind fustita laughing, mi-a ramas o gaurica dar nu m-a deranjat, asa am stat pana la sfarsit
Si ce-a penibila sad eram cu fete si baieti, afara ploua si am luat un taxi sa mergem la un bar.eu eram in spate si am ramas ultima sa ies, numai ca eu am iesit cu corpul, dar degetele de la mana stanga mi le-am "uitat "(m-am sprijinit cand am iesit din masina) si tot eu singura am inchis usa,(cu degetele ramase pe jumate) si inainte sa ies inca mi-a si spus soferul sa dau tare cu usa ca nu se inchide, deci inchipuiti-va voi ce incet am dat cu usa, cand mi-am scos degetele dupa catva timp mi se umfla-se zici ca erau crenvusi happylaughing, dar tu?batting eyelashes

| ~kostynela~ a răspuns:

Cea mai amuzanta?
eu am o sora geamana si intr-o zi o vecina vb cu mine si zicea sa-mi zic mie sa o mai bag si pe ea in seamalaughing(ca si cum ar fi vorbit cu sorelalaughing
cea mai penibila:la ora de rom am ridicat mana toata ora si cand m-a pus am uitat ce vroiam sa spunlaughing

| dada_2571 a răspuns:

Buna! Cea mai amuzanta: cand a venit bunica in prima zi de scoala in clasa a sasea cu cainele meu (chihuahua), iar el a facut pisu pe banca mea de fata cu diriga si colegii mei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai mai amuzanta...ma strambam la catelu lu mamaia si m`au vazut niste prieteni de`ai lui fratemiu si radeau de mine si cand m`am intors sa-i bat am dat cu capu`n gardlaughing)

penibila...am intrebat`o pe profa de fizica tu ce mai faci?laughingrolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Amuzante- sunt mult :X:X.
Penibile- sa ma uit la intrebarea ta si sa ma gandesc cat de penibila asa fi raspunzand la a doua intrebare.