| Michel50 a întrebat:

Care este continuarea serialului shaman king? Eu nu gasesc in manga urmatorul episod dupa 64?

Răspuns Câştigător
| NOFBD a răspuns:

Manga este diferita de anime, finalul de anime nu exista in manga, pentru ca producatorii au anulat anime-ul...asa ca nu vei gasi lupta in manga, povestea trece mai departe...

3 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

Http://www.mangareader.net/819/shaman-king-flowers
E în engleză. Am vrut eu s-o traduc la un moment dat, da' n-am putut s-o citesc pe toată...Mi s-a părut că nu are nici o legătură cu Regele Shaman al copilăriei mele...

| TempestUV a răspuns:

Cred ca acolo se opreste