| ana2002maria a întrebat:

Care este episodul final din naruto? sasuke moare? dar naruto? cel mai bun raspuns funda

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă ai fii fost puțin interesat de acest anime ai fii știut ca pentru seria shippuden, manga s-a incheiat, și dacă ai fii fost curios să citești finalul sau să te interesezi de filmul The Last, ai afla că în viitorul îndepărtat, nu va muri nici Naruto, nici Sasuke. Cine știe, poate în următorul sezon, dar mai e foarte mult până atunci.

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu, Sasuke și Naruto nu mor. Cred că ai văzut această imagine care este foarte populară pe internet și din acest motiv crezi că au murit:
http://media.mcm.fr/......-vivre.jpg

Manga s-a terminat de ceva vreme, dar anime-ul nu s-a terminat. Brațele lor au fost înlocuite cu niște brațe artificiale din celulele lui Hashirama Senju. Sasuke devine un călător singuratic și pleacă în lume pentru pocăința sa. Dar, după ce se termină Naruto Shippuden vine altă serie.

| Boban_Ionut_1995 a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Episodul 500 este ultimul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a terminat inca.
Dupa shippuden(sper ca am scris bine), urmeaza partea a 3a.

| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a răspuns:

Deci sunteți siguri ca va fi si o alta serie/sezon 3 din naruto? Cred ca am rămas in urma de la un timp de cand s-a terminat manga din cauza ca nu am crezut ca o sa urmeze si o continuare. P. S. nu am vrut sa pun alta intrebare pentru ca aici ati zis mai multi de o alta serie si raspunsul v-a venii repede. Mulțumesc anticipat big grin

| Obitoo a răspuns:

Nu s-a terminat seria shippuden, mai sunt multe episoade care trebuie sa apara, si la final nu moare nimeni. Stiu asta ca m-am uitat la manga.