| BeLLLLLa a întrebat:

Care imi spune in banc scurt si super amuzant dau funditzzza:*:*:*

Răspuns Câştigător
| louise a răspuns:

Uite o lista de bancuri scurte :
Un motan se plimba pe camp. O vaca il intreaba:
-Asa mic si deja ti-a crescut mustata?
-Si tu asa mare si tot fara sutien?

DOI BETIVI IESIND DINTR-O BERARIE:
- BA, AM UITAT SA MA PIS!
- NU-I NIMIC, TE INVAT EU.

-Mami! Tata iar s-a imbatat!
-De unde stii?
-Barbiereste oglinda din baie.

2 babe discutau:
-Ieri s-a dat pensia.
-Ei, s-a dat p**a
-Si eu, proasta, am luat pensia.

-Stii bancul ala cu iepurele in baie?
-Nu!
-Nici eu, ca usa era inchisa

Un caine merge prin desert si spune: Daca nu gasesc un pom, fac pe mine!

Doua bufnite stau pe o creanga: una la un moment dat una spune: buhuhu, iar cealalta raspude: da buhuhu la mama ta ca mai speriat

Erau doi homosexuali la strand. Intra primul in apa, iar al doilea il intreaba:
-Cum e apa?
-Ca p***!
-Atunci sar cu c*r*'!

-Ce trebuie sa-i faci unui hipopotam cu diaree?
-Loc!

Cand m-am nascut aveam doua variante : sa fiu baiat sau fetita. Am ales-o pe prima ca am preferat sa termin de supt dupa 1 an decat sa ma apuc de la 14.

funda?puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| NuExist a răspuns:

Te pun la pat, sunt umeda si intru in tine, te fac sa gemi si sa urli, nu te speria, sunt eu, GRIPA.

| ssmille a răspuns:

O blonda la medic.
Dr: Pentru a va vindeca spalati-va in prealabil cu ceai de musetel.
La care blonda, confuza:
-Dar daca nu am prealabil pot sa ma spal in lighean?laughing

Intra un domn disperat in farmacie si tipa:
- Repede dati-mi ceva pentru diaree, e urgent!
Farmacistul, care era nou, devine foarte nervos si-i da un calmant. Domnul, in foarte mare graba, ia medicamentul si pleaca. Dupa cateva ore, domnul cu diaree revine, si farmacistul ii spune:
- Mii de scuze domnule. Cred ca din greseala v-am dat un medicament pentru nervi. Cum va simtiti? La care domnul raspunde:
- Cacat... dar linistiiit...

| TeoPT a răspuns:

T/A-ul e mai jos bă straight face

| charizard96 a răspuns:

Banc

| Frelix a răspuns:

Cand fu' Tica nu fu' Tache, cand fu' Tache nu fu' Tica, cand fu' Tache si cu Tica nu fu' tus la ''Gaurica" laughing Gaurica era magazinu

| Alessyaaa a răspuns:

De ce merg fetele la MARE? Ca sau saturat de MICA!