| gheparditza a întrebat:

Cine imi spune ceva amuzant, are fundita! banc, gluma... ~ : >, : ( | ),= : )

Răspuns Câştigător
| Catrinutza29 a răspuns:

1.Doi struţi la o discuţie.
- Ştii de ce ne băgăm noi capul în nisip?
- Nu ştiu de ce o faci tu, dar eu caut petrol!
2. Bula a primit o tableta de Craciun.A deschis cutia, a aruncat tableta cat colo si a exclamat:
-Ura! Folie cu bule!

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

*spune o chestie d-aia amuzantă de te tăvălești pe jos de râs și după îți dai seama că mama ta te privește uimită, neânțelegând ce naiba are copilul ei.Și la final, te trezești că de fapt, nu era nimic amuzant*

| GroparuVesel a răspuns:

De ce as avea nevoie de o fundita idioata cand am o lopata frumoasa?

| xXxFaTiMa a răspuns:

Bula catre ion:
B.-azi e mare sarbatoare!
I.-ce sarbatoare?
B.-Sfanta lene si putoare

| W3R4 a răspuns:

Un om se duce la medic cu copilul lui:
-Domn' doctor, copilul meu are un an, dar nu a deschis încă ochii!
După ce se uită îndelung la el, medicul îi dă un verdict bărbatului:
-Cred că ochii ar trebui să-i deschideţi dumneavoastră, copilul e chinez!

| FadetoBlack a răspuns:

Banc, glumă.

Răspuns utilizator avertizat
| Almássy a răspuns:

Sa-ti zic bancu meu' reteta proprie
badea ion muncea pe camp.vine badea vasile la capatul campului si striga
:vina acasa ca ti-o murit soacra
ion nimic. se duce mai aproape si iar striga.ion iarasi nimic.se duce badea vasile langa ion si zice

b.v:de ce nu vi ma acasa ca ti-o murit soacra
b.I:mai intai munca apoi placerea

| Almássy a răspuns:

Inca una cu iuteala pentru toti daici din salabatting eyelashes [o metafora de-a mea luata de la roboti, sa nu fie interpretari]
deci, am mici problemute cu somnu asa ca am mutat patul in camera mamei si am pus-o sa ma inregistreze cat dorm(am auzit ca vorbesc)
sa-ti zic:
ora 1:00 -sunt rea, asa sunt eu!
tot peacolo:larisaaa)sora mea)
din cate mi-a zis mama laughing am mai zis si ca:mi-e somn, ma dor picioarele si vreau cartofi!
nici eu nu ma inteleg...

| iHateStrike a răspuns:

Era odată o lopată.

| andreea171998 a răspuns:

Se duce unul la o usa.Bate si cand i se deschide intreaba:
- Buna ziua doamna Buca, domnu' Buca e acasa?
- Da.
- Inseamna ca e tot fundu'' happy

Răspuns utilizator avertizat
| MemeGame9 a răspuns:

Eu: Cum lasi un prost in suspans?
Amic: Nu stiu...
Eu: Stai ca iti zic eu mai incolo laughing