| SiNdRoM4LiFe a întrebat:

Care mască să o aleg personajului meu de bd? alegeţi voi dintre astea! http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/......2510_n.jpg

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Ti-as recomanda sa nu mai intrebi si sa alegi ce vrei tu sa faci. Tu ce masca ai prefera?
In cele din urma, tu faci banda desenata. Iti apartine asa ca poti face cum vrei tu.
Cum ar fi cel mai interesant? Cum ti-ar place tie sa fie? Ce ai vrea tu sa vezi intr-o banda desenata?
Daca tot intrebi ce sa faci, pana la urma nu o sa-ti mai apartina tie, ci utilizatorilor de pe TPU.