| jakkskfivivikej a întrebat:

Care-mi poate da niste bancuri tari cu bula sau cu blonde. ii dau funda + vot laughing)!

3 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Din categoria Glume
Doi vanatori erau undeva, intr-o padure. La un moment dat, unul dintre ei se prabuseste la pamant, fara suflare, cu ochii dati peste cap. Celalalt scoate repede celularul si suna la Salvare. - Prietenul meu a murit. Ce sa fac? striga el in receptor. La care operatorul raspunde: - Mai intai, calmati-va si eu o sa va ajut. Acum sa ne asiguram ca e intr-adevar mort. Se lasa tacerea, dupa care se aude zgomotul unei impuscaturi. Dupa care, tipul pune mana pe telefon si zice: - OK si acum ce facem?

La un bal, se duce unu' la o tipa:
- Papusa, dansezi?
- Da, sigur.
- Pai, atunci lasa-ma pe mine sa stau pe scaun.

O circulara de la politia albaneza:
"Ajutati politia - Bateti-va singuri"...

Un ardelean vede intr-un lac un alb si un negru gata sa se inece. Pe care il salveaza?
?
Pe negru, ca sigur nu e ungur.

http://www.bancuri.biz/

| codrut97 a răspuns:

De ce e greu sa faci un om de zapada blond?
Pentru ca trebuie sai golesti capul.

Care e diferenta dintre un bec si o blonda?
Becul se arde doar o data.

O blonda intr-un cimitir. Din spatele ei vine un vampir si spune:
-Sunt vampir si sug sange. Blonda nu se intoarce, la care vampirul:
-Sunt vampir si sug sange. Mici de data asta nu se intoarce.
-Sunt vampir si sug sange. Enervata, blonda se intoarce si zice"
-Si eu sug pe**a si nu ma laud

-Mama, de ce fuge ursul?
-Pentru ca il fugareste sorta/

-Mama, cand vom mai manca budinca de vanilie?
-Cand va face iar piciorul tau puroi.

-Mama, scoala asta e grea!
-Taci si cara!

Se duce Alinutza la taicasu:
-Tata, vreau o bomboana. Taicasu ii da.
-Tata, mai vreau una. Taicasu ii mai da una.
-Tata acum vreau un crenzuste. La care taicasu:
-Draga Alinuta, cred ca l-am mutilat destul pe bunicu.

-Tata, pot sa ma joc cu bunica?
-Da. Dar e pentru ultima data cand o dezgrop.

| raduvasile43 a răspuns:

Copii au tema sa afle de unde vin ei Bula ajunge acasa si o intreaba pe mama sa:mama de unde vin copii? bula lasa-ma in pace ca nu stiu spune-i lui tata tau se duce Bula la tata sau si ii spune:tata de unde vin copii? Apoi tata sau ii zice sa ia un fruct de pe masa si sa spuna ca cu aia se fac copii Bula alege lamaia se duce la scoala si profesoara ii intreaba pe copii de unde se nasc toti copii spun ca ii aduce barza dar Bula zice copii vin de altundeva vreti sa va arat? nu Bula aratami in pauza in pauza profesoara ii zice lui Bula ei bula ce vroiai sa imi arati pai nu mai pot sa va mai arat.De ce? Pai i s-a facut rau unei colege si i-am dat sa suga.