| ღAncaღ a întrebat:

Cine stie bancuri tari? [preferabil cu blonde sau cu bula] Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu cateva site-uri de bancuri bune:
www.mioritice.com
bancuri.pufulete.ro
bancuriok.com
bancuri.ro

2 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Uite aici banc calumea tongue :
Bula la scoala :
D-na invatatoare pune urmatoarea intrebare : Care este cel mai rapid lucru din lume? "
Ionel raspunde :
-Eu cred ca cel mai rapid lucru din lume este gandul deoarece gandula poate " zbura " si te poti gandi la orice vrei ca si cum ai fi acolo...
-Bravo, Ionel! Ai un 10!
Maria raspunde :
- Eu cred ca cel mai rapid lucru din lume este lumina pentru ca tocmai de la soare lumina strabate cosmosul si...
-Bravo, Maria! Ai un 10!
Bula raspunde :
-Eu cred ca cel mai rapid lucru e diareeea pentru ca nu am apucat nici sa ma gandesc nici sa aprind lumina ca am facut pe mine. Fundita blushing?