| PumpkinDoll a întrebat:

Care villain vi se pare a fi cel mai complex/interesant din anime-urile vazute de voi?

10 răspunsuri:
| Miksha a răspuns:

Mereu mi-au placut antagonistii care chiar aveau un scop, si nu erau rai doar de dragul de a face rau. Printre preferatii mei sunt Kanba din Mawaru Penguindrum (Oarecum villain) si Light din DN.

| PumpkinDoll explică (pentru Miksha):

Ce zici de Sensui?

| Justme1997 a răspuns:

Envy din FMAB. îl ador

| Miksha a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Nu am vazut Hakusho asa ca nu pot sa-ti dau un raspuns

| GoLoveYourself a răspuns:

Grimmjow Jeageraques

| Gigicapitica a răspuns:

Light din Death Note.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackRaven45 a răspuns (pentru GoLoveYourself):

Si eu m-am gandit la el. E super ca personaj, dar nu e chiar tipul rau. E mai mult pe interese proprii. Aizen e mai bine conturat si chiar e rau thinking Dar Grimmjow e mai interesant ce-i drepthee hee

| BlackRaven45 a răspuns:

Aizen din Bleach si Griffith din Berserk mi se par cei mai bine conturati thinking