| anonim_4396 a întrebat:

Care este top 5 anime vazute de voi si de ce?

Răspuns Câştigător
| akashi4 a răspuns:

1.Full metal alchemist brotherhood( a fost epic poveste, personaje, final)
2.Death note(o poveste unica si matura cu multe intorsaturi de situatie)
3. Fate zero( grafica excelenta, lupte excelente, poveste excelenta)
4.Hellsing Ultimate( sangeros si plin de actiune, te tine in priza)
5. Kuroko no Basket(nu credeam ca un anime gen sport poate sa ma captiveze pana sa il vad)

| UnSimpluRoman a răspuns (pentru akashi4):

Fullmetal am vazut a fost foarte fain, Death note o sa il vad..despre fate zero prima data sa stiu care e primul din serie..Hellsing ultimate am auzit ca e bun, si Kuroko no basket vazut si e foarte fain data ti-a placut asta o sa iti placa si Haikyuu e la fel de interesant

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat