| anonim_4396 a întrebat:

Carte este cea mai amuzanta intamplare a voastra? cea mai amuzanta primeste fundita. big grin

1 răspuns:
| MarinaInna_7737 a răspuns:

DEci.mergeam pe starda ...si trecea un tip frumos pe langa mine. uitandu`ma la el am intrat intr-o bara si apoi am cazut. treaba e ca directorul de la scoala m-a vazut si mi-a pus un 10 la fizica pentru ca mi-a zis ca am invatat ce e aia gravitatie.iar toti colegi au murit de oftica.dar a fost comica faza pentru ca a inceput si el sa rada de mine iar eu i-am zambit cald.si cand vad ca se vede cu una si o pupa.atunci m-am ridicat uda de jos si i-am dat o palma.de au inceput sa rada toti de el.ca l bate o fata sau ceva de genu si a inceput sa dea in mine da nu m-am lasat si am tras o bataie in direct in curtea scolilaughinglaughingrolling on the floor