| OFataHoinara a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intamplare din viata voastra? Cea care ma face sa rad primeste funda :*

1 răspuns:
| boradan a răspuns:

Uite ce am facut intr-o zi cand eram pusti
Tata unui prieten de le etaj 5 a cumparat mobilla noua iar cea veche a dato vecinului sa si-o duca in sat peste 2 zile cand pleca. noi plictisiti vacanta de vara, ce sa facem? noaptea la ora 4, impreuna cu fiul celui care avea mobila laughing am pus mobila una peste alta in fata usii omului care de buna credinta vroia sa doneze mobila. A iesit tata prietenului dimineata la ora 5 sa mearga la servici doar ca nu avea cum sa iasa din casa fiindca era baricadata usa pe exterior de sus pana jos cu mobila, a inceput omul sa-si strige fiul vazand ca nu ii in pat, REACTIE "Cipri, cipri hai te rog dragul tati si ia mobila jos sa poata tata sa mearga la lucru ca sa aduca mancare unui asa porc de om ca tine "
Eram 5 faptasi de 18 ani mai jos cu un etaj, asa am ras ca nu am mai putut si eram toti realmente pe jos, omul se strecura cumva pe langa mobila sa iasa din casa sa mearga la servici laughing nici nu a trebuit sa alerge dupa noi ca a coborat si eram acolo totii pe jos tinandu-ne de burti FOARTE FUNY A FOST si tat lui a reactionat la fel
O amintire frumoasa