| CreepyDarkness a întrebat:

Cat dureaza Naruto Shippuden si dupa ce se termina ce va urma?

7 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Intr-adevar, se pare ca se va termina in curand, dar nu se stie exact cand inca si de asemenea nu s-a anuntat nici un fel de continuare, asa ca Shippuden este finalul pana si daca se anunta contrariul.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Intreaba-l pe Masashi Kishimoto...

| FiddleStick a răspuns:

Nu a inceput inca noul sezon din Naruto Shippuden.

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Imi pare extrem de rau ca se termina crying, nu stiu sa spun cu excactitate ce va urma, dar cred ca se incheie cusasuke invins pana la urma de naruto, oricum sasuke a evoluat in episodul cand la invins pe itachi super episodu ala happy

| Asami a răspuns:

Pai mai este putin pana se termina Shippuden, probabil in curand Naruto va castiga razboiul, dar oricum am auzit ca este foarte probabil sa apara Akippuden dupa terminarea Shippuden-ului. Oricum, stay chill ca nu se termina asa usorwinking

| CreepyDarkness explică:

Ori cum eu cred ca Sasuke v-a muri.Asta e concluzia mea dupa ce m-am uitat la episodul 223 ala in care vine Obito la Naruto cand doarme.

| Abby12 a răspuns:

Eu nu stiu de la cine am auzit ca va incepe Naruto Akippuden (ce nume ciudat)... Da' nu stiu... Cauta si tu pe Google. happy