| DenDenisa98 a întrebat:

Hei! stiti cumva cand sa termina Naruto Shippuden? si ce v-a urma dupa?(si despre ce va fi vorba). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| seby19 a răspuns:

Cam acum jumatate de an, poate si mai bine, cel care face manga Naruto a spus ca se apropie de final(1 an si jumatate). Zicea ca are finalul in minte, trebuie doar sa se gandeasca la actiunea ce va duce acolo. Oricum, in opinia mea, dupa finalizarea razboiului nu ar mai fi multe de spus si manga ar trebui sa se termine.

| DenDenisa98 explică (pentru seby19):

Pff multumescbig grin mi-ar parea foarte rau daca sar termina...

6 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Singurul care stie este Masashi Kishimoto. Sunt multe teorii despre cum se va termina. De asemenea sunt multe zvonuri cum ca ar urma Naruto Akippuden, dar nu este nimic oficial, deci deocamdata sunt doar zvonuri lansate de fani. Oricum manga este pe sfarsite deci vom afla in curand cum se va termina.
Vom trai si vom vedea.

| irbis a răspuns:

Nu se stie inca exact cand se va termina shippuden, doar ca manga e pe sfarsite. De asemenea, nu exista nici o informatie oficiala cum ca va exista macar o continuare.

| товарищ a răspuns:

Akkipuden. Cand Naruto va deveni sensei, nimic nu e sigur.

| manea123 a răspuns:

Nu se stie cum se va termina serialul si ce urmeaza, trebuie sa fim perseverenti. big grin

| Peny_Eduard_1997 a răspuns:

Acum naruto ei al 3 razboi mondial dupa ce il bate pe madara se duce dupa sasuke ca sai bage mintile in cap sa nu atace satul si sa redevina bun