| narutofantoday a întrebat:

Cate capitole(chaptere) are ova-ul konoha high school? Eu am auzit ca ar fi 13. Puteti sa-mi spuneti unde gasesc toate capitolele chiar si in japoneza, nu ma intereseaza in ce limba.
Va rog sa ma ajutati... FUNDA

Răspuns Câştigător
| DrNefarious450 a răspuns:

Incearca sa cauti pe YouTube, acolo posteaza fanii care il facwinking

4 răspunsuri:
| DrNefarious450 a răspuns:

Acela nu e un OVA sau nimic legat de Naruto sau Shippuden. E doar un mini show creat de fani. (din cate stiu eu)

| narutofantoday explică (pentru DrNefarious450):

Pai si nude pot sa vad toate partile ca am auzit ca sunt 13 parti?

| narutofantoday explică (pentru DrNefarious450):

Pai am vazut 7 parti dar mai sunt si altele

| DrNefarious450 a răspuns (pentru narutofantoday):

Pai probabil ca nu le-au facut pe celelalte sau au luat o pauza. Sau nu mai au timp sa le faca happy

| DrNefarious450 a răspuns (pentru narutofantoday):

Incearca sa cauti pe YouTube, acolo posteaza fanii care il facwinking